SPORTOVNÍ ŠKOLIČKA od 4. listopadu pravidelně každý pátek od 8,00 hodin v tělocvičně Základní školy ve Veltrubech (7 lekcí)

NÁHRADNÍ TERMÍN  za 18. listopadu – cvičíme v pondělí 28. listopadu od 8,00 hodin.

V PÁTEK 18. listopadu mateřská škola uzavřena.

Volnočasový kroužek ŘEMESLNÍČEK pro třídu Soviček – každou lichou středu od 14,30 – 15,15 hodin. Příští termín 23. listopadu.

ANGLIČTINA pro předškolní děti – každou středu dopoledne pod vedením Mariam Babiker.

ŠKOLIČKA NANEČISTO – každou sudou středu od 15,30 – 16,15 hodin v ZŠ Veltruby s Mgr. Ladou Kroutilovou. Začínáme 16. listopadu.

V SOBOTU 26. listopadu SLAVNOSTNÍ ROZSVĚCENÍ STROMU – VYSTOUPENÍ DĚTÍ.

V PONDĚLÍ 5. prosince MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MATEŘSKÉ ŠKOLE.

V ÚTERÝ 13. prosince divadlo PERŠTEJNI v mateřské škole – pohádka Jak čerti Jelito a Kopyto vařili vtipnou kaši.

V ÚTERÝ 13. prosince VÁNOČNÍ SETKÁNÍ RODIČŮ A DĚTÍ VE TŘÍDĚ KUŘÁTEK V MATEŘSKÉ ŠKOLE od 15,30 hodin.

VE ČTVRTEK 15. prosince VÁNOČNÍ SETKÁNÍ RODIČŮ A DĚTÍ TŘÍDY SOVIČEK – KULTURNÍ DŮM  (kinosál) od 15,30 hodin.